Ten element odblaskowy  zaprojektowaliśmy dla potrzeb naszej akcji :

" Sprawny rower i kask"

podczas której sprawdzaliśmy stan techniczny rowerów przed rozpoczęciem sezonu. Przeglądów dokonywali Panowie Policjanci a właściciel sprawnego roweru otrzymywał   "Paszport roweru" potwierdzający należyty jego stan techniczny.

Akcję tę  zorganizowaliśmy po opracowaniu wyników gigantycznej ankiety, którą wykonaliśmy w Szkołach Podstawowych i Gimnazjalnych  z udziałem około 9 tysięcy uczniów tych szkół.
Na pytanie: jakie są najczęstsze przyczyny upadków na rowerze, uczniowie - ci, którzy mają już za sobą doświadczenia związane z upadkiem z roweru - wskazywali brawurę i źle działające hamulce.

odb row sznur l   Kopia

 

Odblask z nadrukiem firmowym z drugiej strony, drukowany jest na wewnętrznej stronie odblasku.

Odblask na karabińczyk umożliwia błyskawiczną zmianę sposobu i miejsca umocowania odblasku.
Możemy mieć go przy sobie w torebce czy, w portfelu.

Kiedy czujemy, że kierowcy pojazdów powinni nas lepiej widzieć, przypinamy odblaskową zawieszkę możliwie najbliżej powierzchni jezdni. Najlepiej umieścić odblask przy dolnej krawędzi spodni lub kurtki.

Nie odczepi się. Sprawdzaliśmy przyczepność  podczas organizowanej przez nas akcji odblaskowej w jednej ze szkół.

Zapytaj o produkt

Kolorowanka Wychowanie komunikacyjne - apel do rodziców

Drodzy Rodzice !

W niezwykle szybkim tempie rośnie liczba wszelkiego typu pojazdów. Dlatego nauka właściwego zachowania w ruchu drogowym to dla naszych dzieci nie tylko poszerzenie wiadomości o otaczającym je świecie, ale i pomoc, która może uratować życie.

Więcej